مراقب لوازم آرایشی تقلبی باشید – کلینیک دکتر نیلفروشزاده

در هنگام خرید لوازم آرایشی دقت کنید که این مواد توسط سازمان غذا و دارو تایید شده باشند. شما باید در هنگام تولید محتوا در این زمینه، دقت زیادی به خرج دهید تا کلید اصلی موفقیت خود را از دست ندهید. شما باید مخاطبان خود را تشویق کنید تا با شناسایی جنس پوست خود، مواد مضر برای پوستشان را تشخیص دهند و از محصولات حاوی این مواد اجتناب کنند. بهداشت فردی مجموعهای از فعالیتها و اقداماتی است که ما بهطور مسئولانه برای نگهداشتن، تهیه و ارتقاء سلامت خود و درنهایت اطرافیان انجام میدهیم. اگر به عنوان یک بانو زیبایی برایتان اهمیت دارد، اگر بهداشت برایتان یک دغدغه محسوب میشود ما در ثانی کالا به تمام دغدغه های شما پایان میدهیم. پدرم، راج كومار گوپتا (Raj Kumar Gupta)، تجربه زیادی در صنعت محصولات مراقبت شخصی دارد، چرا که بیش از 25 سال در این صنعت فعالیت کرده است. هر گرانی هم با کیفیت نیستگاهی مردم فکر میکنند چون فلان داروخانه اسم و رسم دارد، محصولات آرایشی اش گرانتر است، در حالی که این تصور اشتباه است. او بیان کرد: «برای کسب سهم بازار جهانی باید جهانی فکر کرد و نگرش نسل جدید را شناسایی کرد.

شما در بانه گالری شاهد حضور برند های اول جهانی در زمینه ی لوازم آرایشی خواهید بود. با پیشرفت علم و نیاز بیشتر مردم، انواع این محصولات متنوع تر و بیشتر شد تا جایی که امروزه برند های بزرگ ایرانی و خارجی فروش لوازم بهداشتی و آرایشی در سرتاسر دنیا با نمایندگی های متعدد هم به صورت سنتی و هم به صورت اینترنتی در این زمینه فعالیت می کنند. حتما قبل از مصرف لوازم آرایشی کاسه ای، دستان خود را به خوبی بشویید تا احتمال انتقال میکروب به محصولات کاهش یابد. پدهای آرایشی و فرچه های خود را هر دو هفته یکبار با آب داغ و شوینده ملایم بشویید. در صورتی که از انواع شوینده های قلیایی برای پاک کردن آرایش خود استفاده می کنید، بهتر است از تونر نیز بهره مند شوید. اگر محصولات آرایشی بهداشتی، بیکیفیت باشند که نمیشود برای آنها، محتوای خاصی تولید نمود! در مورد انواع لکه بر ها می توان به لکه بر لباس – لکه بر فرش یا مبلمان – لکه بر های مرتبط گاز پاک کن استیل و شیشه ای اشاره نمود. رنگ های موقت نیازی به اکسیدان نداشته و به علت این که واکنش شیمیایی در آن انجام نشده، با یک یا دو بار مصرف شامپو از بین می روند.

نام دیگر محصولات خوشبو کننده، دئودورانت است که بوی عرق را از بین برده و باکتری های مولد آن را از بین می برند. هیچ گاه از لوازم آرایشی بی نام و نشان استفاده نکنید؛ چرا که سلامتی شما را به خطر می اندازند. چنانچه روی سطح پوست خود رگه های قرمز مشاهده می کنید، از کرم پودری با پایه صورتی استفاده کنید تا رگه ها پوشانده شوند. پس از مصرف محصولات نیز درب آن ها را به خوبی ببندید تا احتمال اکسیده شدن آن ها کاهش یابد. ما این فرصت را داریم که به مرگ قابل پیشگیری در بین زنان، کودکان و نوجوانان پایان دهیم و سلامتی آن ها را بسیار بهبود ببخشیم. شامپوها قادر هستند چربی های سطحی، ترشحات طبیعی و آلودگی های روی سر را از بین ببرند و موهایی براق، بدون شوره و قابل انعطاف پذیر را به ارمغان بیاورند. به واسطه تقسیم بندی هوشمندانه انواع محصولات بهداشتی براساس کاربرد در دستههای گوناگون افراد میتوانند به سرعت به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و مدلهای مختلف آن را مشاهده کنند. یکی از قدرتمندترین حالت دهنده های مو که از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد، ژل است که خصوصا کاربرد آن در موهای کوتاه بسیار بیشتر می باشد.

این نوع پوست معمولا مرطوب به نظر می رسد. پوست چرب معمولا براق به نظر می رسد که این براقیت در نواحی پیشانی، بینی و چانه مشهودتر است. پوست نرمال حالت بین خشک و چرب است و منافذ پوستی آن ها بزرگ نیستند. چنانچه دارای پوست چرب هستید، کرم پودری را خریداری کنید که بدون چربی یا Oil Free باشد. چنانچه بخواهید رنگ موهایتان را سه درجه یا بیشتر از رنگ فعلی روشن کنید، باید از دکلره مو استفاده کنید که در مقاله های پیشین به تفصیل راجع به آن سخن گفته ایم. چنانچه لوازم آرایشی استاندارد تهیه کنید، تاریخ انقضا روی آن ثبت شده است. محتویات ژل ضدعفونی کننده دست ایزوپروپیل الکل،اتانول، پروپانول یا پوویدون آیوداین است از دیگر محتویات آن میتوان به پلیآکریلیک اسید،گلیسیرین،پروپیلن گلیکول و اسانس گیاهان اشاره کرد. آنتی پرسپیرانت ها یا ضد تعریق ها از انواع دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی هستند که به منظور کاهش تعریق و بوی بد ناشی از آن مورد استفاده قرار می گیرند. خمیردندان ها همانند بسیاری دیگر از تولیدات بهداشتی دارای تنوع گوناگونی می باشد. از خرید محصولات آرایشی تقلبی که با قیمت ارزان تری روانه بازار می شوند، جذا خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید