آرایشی و بهداشتی اصل – خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

برندی را انتخاب کنید که محصولات با کیفیت و اصل ارائه میکند. خرید آنلاین محصولات بهداشتی و آرایشی از برندهای معتبر و با کیفیت بالا از دغدغههای فکری افراد جامعه خصوصاً خانمها، در شرایط بهداشتی جامعه کنونی است. موسی احمدزاده، هیات رئیسه کمیسیون فرآورده های زیبایی، عطر و ادکلن ایران و هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران، کانادا و استرالیا درتشریح وضعیت کنونی صنعت آرایشی، بهداشتی و افزایش قاچاق به بازار عنوان کرد: «به طورحتم ورود کالاهایی غیرقانونی به کشور افزایش یافته اما اینکه بتوان درباره میزان آنها آمار دقیقی را منتشر کرد نادرست است. در فروشگاه اینترنتی بیوتی کد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر، در برند ها و طرح های مختلف و مناسب افراد موجود است. فروش اینترنتی کامل لوازم آرایشی بهداشتی شامل بهترین برند های کرم پودر،کانسیلر، رژ گونه، انواع ریمل، رژ لب، محصولات آرایش تاتو و بهترین برند های محصولات مراقبت پوست از جمله کرم های ضد آفتاب، کرم روشن کننده، انواع کرم مرطوب کننده، انواع ماسک ها، کرم های مراقبت دور چشم و همین طور کرم های ضد پف و تیرگی چشم در این فروشگاه انجام میشود. در این نوشته ضمن مشاهده پاسخ دقیق این سوالات، با طبقات ثبت برند ارایشی و همچنین مراحل ثبت علامت تجاری و ثبت برند لوازم آرایشی بهداشتی بصورت کامل و ساده آشنا میشوید.

خرید اینترنتی وسایل بهداشتی فرصتی ایجاد میکند تا شما بتوانید تمام محصولات را یک جا مشاهده کنید و نیازی به مراجعه حضوری، پرسش در مورد قیمت ها و پرسش در مورد محصولات ندارید چون تمام جزئیات محصولات، قیمت و ویژگی ها را میتوانید مشاهده کنید. چون هیچ وقت، آب ما در دادهورزان، با چنین آدمهایی، توی یک جو نمیرود! با خرید ست بهداشتی آقایان از فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی می توانید تا حد زیادی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید. اگر چه ورود به فروشگاه آرایشی بهداشتی مورد علاقه شما، زدن رژ لب، اسپری کردن خود با عطر و مشاهده دقیق محصولات، یک لذت تکرار نشدنی دارد، اما غرق شدن در گزینه های بی حد و حصر گزینه های انتخابی، انتخاب شما را سخت می کند. ست بهداشتی آقایان نیوا به دلیل داشتن یک کیف جادار و شکیل، گزینه بسیار خوبی برای هدیه دادن است. یا یک ست 5 تکه از قیمت مناسب تری نسبت به ست 7 تکه برخوردار است.

مثلا این که عطر و ادکلن در یک ست بهداشتی مردانه باشد، قیمت آن را نسبت به ستی که فقط اسپری دارد، گران تر می کند. اگر زنان در کشورهای در حال توسعه به رژیم های غذایی مناسب، آب سالم و تجهیزات بهداشتی، سواد ابتدایی و خدمات بهداشتی در دوران بارداری و زایمان دسترسی داشته باشند می توان تقریباً از همه این مرگ ها جلوگیری کرد. معاون غذا و دارو اراک گفت: در بسیاری از فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای، برخی مواد غذایی و لوازم بهداشتی و آرایشی وارداتی که مجوز به آنها داده نشده با قیمت بالا به مردم عرضه می شوند و باید در این زمینه اطلاع رسانی شود. این مساله به شما کمک می کند تا محصول هدف خود را از میان بهترین ها انتخاب کنید. دراین میان بازار اروپا با سهمی حدود ۶۳ میلیون یورو و آمریکا با بیشترین حجم موسسات زیبایی و سهم ۲۵ درصدی در بازارهای جهانی پیشتاز است.

حمید مقیمی، رییس هیات مدیره انجمن وارد کنندگان آرایشی و بهداشتی و عطریات دراین باره اظهارکرد که واردات رسمی لوازم آرایشی در سال ۹۵، ۴۰۰ میلیون یورو، سال ۹۷، ۱۰۸ میلیون یورو و سال ۹۸ هم تقریبا صفر شدهاست. طبق اعلام رسمی Beauty World Middle East ارزش بازار لوازم آرایشی ایران در سال ۲۰۱۶، حدود ۴ میلیارد دلار برآورد شد و ایران در جایگاه هفتمین مصرفکننده لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست جهان قرارگرفت. در سال ۹۶ حدود ۴۰۰ میلیون یورو محصولات آرایشی و بهداشتی به کشور وارد شد و در سال ۹۷ با افزایش نرخ ارز این میزان به ۱۱۲ میلیون یورو تنزل پیدا کرد. عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران همچنین اظهار کرده است که براساس گزارشی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز واردات لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق از سال گذشته تاکنون ۳ برابر افزایش یافته است. برندهای آرایشی و بهداشتی ایرانی، درمقایسه با مشابه خارجیشان، قیمت بسیار کمتری دارند و خرید آنها، مقرون بهصرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید